2007 évben készÃtett túra, kirándulás képek kép galériákba rendezve. A korábbi évek kép galériák az oldal alján található linkeken keresztül érhetőek el.
Az Országos Kék-túra 5.sz Tapolca és Badacsonytördemic közötti szakasza.
Az õskori és középkori várak a Börzsönyben jelvényszerzõ túramozgalom északon található várait kerestük fel.
Várak a Börzsönyben jelvényszerzõ túra alapján kerestünk fel pár várat Nagybörzsönybõl indulva.
A Da Vinci kiállításra mentünk Debrecenbe, pár kép a városról és a kiállítás elõtti Sforza.
A Magas-Tátrában sétáltunk egyet. Itt ép Ótátrafüredrõl mentünk fel a Lomnici-csúcs alá.
A Magas-Tátra megismerére céljából tettünk pár sétát az ott jelölt utakból. A Csorba-tó mellõl indultunk: Csorba-tó (1355 m) - Fátyol-vízesés (1700 m) - Lorenz-hágó (2314 m) - Furkota-völgy - Szoliskó (1950 m) - Csorba-tó (1351 m)
A Tordai-hasadéknál jártunk, majd a Toroczkói várhoz mentünk. A Székelykõ következett volna, de sajnos az idõjárás ennek már nem kedvezett.
Torda, Tordai városnézés. Sétáltunk egyet a fõtér környékén, mielõtt tovább indultunk volna Toroczkó felé.
Törcsvár avagy Bran, a Drakula kastély vagy vár. Egy kis község, a felette lévõ dombon van a vár.
Sepsiszentgyörgyön rosszkor jártunk, mert nem volt nyitva a Székely-múzeum, majd reméljük sort tudunk rá keríteni késõbb.
Szent Anna-tó, Buffogó láp környéke, és a Mohos tõzegláp lett volna a célunk.
Parajd a Paradjdi sóbánya, majd a Medve-tó meglátogatása. Fürdés Paradjon a strandon.
Székelykeresztúron aludtunk, egy kedves ismerõsnél.Meglátogattuk Petõfi körtefáját.
A zempléni Rákócz-túra utolsó szakaszának a teljesítése. Erdõhorvátitól Sárospatkig vitt az utunk.
Nagyolasziba utaztunk ki. Innen közelítettük meg Drégely várát. Onnan Hont felé vettük azt irányt. Hontról busszal mentünk Drégelypalánkra, onnan pedig vonattal Nagyolasziba értünk vissza.